saç mezoterapisi tedavisi

Saç Mezoterapi Tedavisi ile Saçlarınızı Güçlendirebilirsiniz

İnsanoğlunun her zaman başına gelen sorunlarından birisi de saçlarla ilgilidir. Hem kadın hem de erkeklerde yaşanan bu sorun, saçların dökülme sorunu olduğu gibi zayıflık sorunu da olabilir. Eğer sorununuz gerçekten saçlarınızla ilgili dökülmesi ya da saçların zayıflaması ile alakalı ise, saçlarınızı daha güçlü kılmak, daha güçlendirmek ve saçlarınızın dökülmesini engellemek adına saç mezoterapisi uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Günümüz şartları içerisinde tıp dünyasında ki gelişmelere baktığımızda çok iyi yerlerde olan tıp dünyası, saçlar için de en iyi şekilde tedavi uygulamalarını her geçen gün arttırmaktadır. Zayıf saçlar, her geçen gün yıpranmaktan dolayı dökülmeye başlamış olan saçlarınızı bir yerden sonra kurtarmak istiyorsanız ve artık saçlarınızı güçleştirerek daha canlı saçlara bir şekilde gerek duyuyorsanız eğer, sizlerde saç mezoterapisi ile bunu başarabilirsiniz.

Bölgesel olarak küçük dozlar halinde saç dokularına özel iğneler yardımıyla etki edecek olan bu teknik, kılcal damarların uçlarına ulaşan ilaç sayesinde saçlarınızın köklerini besler. Beslenen köklerin vitamin, mineral yardımıyla aldığı etki sayesinde saçlarınıza yardımcı olması, saçlarınızı daha güçlü çıkarması sağlanır.

Ortalama 4 – 10 seans arasında uygulanan bu tedavi, saçlarınızın tellerinde ki hasar ile saç derisinde ki ihtiyaca göre ayarlanır. Ortalama 10 günlük seans aralıklarıyla birlikte en geç bitecek süre ise 3 – 3,5 aylık bir süre olacaktır.

Siz de saçlarınızın dökülmesi sorununu durdurmak istiyorsanız ve saç köklerinizin eskisine göre daha güçlü bir saç teli çıkarmasını hedefliyorsanız, saçlarınızın güçlü olması adına bundan böyle sizlerde dilediğiniz şekilde kaliteli olarak canlı saçlara sahip olabilir, canlı saçlarınızla birlikte artık şikayet ettiğiniz o saçlarınızdan kurtulmuş olabilirsiniz.

Recent Posts