Ameliyatsız Göğüs Küçültme

Bayanların en büyük problemlerinden biri göğüsleri ile ilgili sorunlarıdır. Herhangi bir probleminde doğru yapılan işlem ile sorunlarını çözmek ister. Dolayısı ile Reduction Mammaplasty terimi ile de bilinen ameliyatsız göğüs küçültme gereğinden fazla büyüklükteki göğüslerin yarattığı rahatsızlıkları gidermek amacı ile birlikte fazla göğüs yağlarını, dolgunluk veren dokunun alınması ve deriyi alarak göğüs bedeninin vücut ile orantılı bir boyuta getirilmesi ile birlikte fiziki görünümünün vermiş olduğu rahatsızlığı yok etmektedir. Bu şekilde bayanların sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

meme-kucultmeGereğinden fazla büyüklükteki göğüsler bayanların sağlığını etkilediği gibi psikolojik yönden de kalıcı problemlere yol açtığı saptanmaktadır. Öz imaj ile ilgili sorunların yanında birde fiziki açıdan acı ve rahatsızlık da hissetmeleri aşikârdır. Aynı zamanda Gereğinden fazla büyük olan göğüs dokusunun ağırlığı aktif bir yaşam sürmenizi engellediği gibi gereğinden fazla büyük olan göğüs, dışarıdan bakıldığında sallanması bayanlar açısından doğabilecek rahatsızlıkların farkında olması da birçok bayanın yaşanan fiziki açıdan acı ve rahatsızlık kadar önemli olduğu da saptanmaktadır. Göğüs küçültme operasyonları iki farklı şekilde yapılmaktadır. Öncelik ile şunu unutmamak gerekmektedir ki göğüs küçültme operasyonları tamamen kişisel bir işlem olması ile birlikte başkalarının isteklerini karşılamak amacı veya kendinizi kusursuz bir görüntü şablonuna oturtmak için yaptırmalısınız. Ayrıca kesinlikle kendinizin var olduğunu ve kişisel haklarınızın olduğunu unutmamak adına sadece kendiniz için göğüs küçültme operasyonunu yaptırmalısınız. Göğüs küçültme operasyonları iki şekilde yapıldığını söylemiştik ilki ameliyat olarak yani bıçak altına yatarak… İkincisi ise; ameliyatsız bir şekilde yapılarak… Ameliyatsız göğüs küçültme operasyonu; ameliyatsız bir cilt sıkılaştırma yöntemi olarak bilinen Focus Ultrason yani; Ulterapi ile zamanın ve yer çekiminin ciltte yarattığı gevşeme ve sarkmaları tedavi etmek amaçlı yapılmaktadır. Ulterapi ile cildinizin 1,5- 3- 4,5 milli metre derinliklerinde ses dalgalarının odaklanması sağlanması ile birlikte diğer ameliyatsız yöntemin ve lazerlerin ulaşamayacağı 4,5 milli metrelik dokularda kollejen üretiminin tetiklenmesine dayanan bir tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Ulterapi deriye zarar vermeden 4,5 milli metre aşağıda odaklanarak bağ dokusuna etki edebilen Ultrason cihazı olması ile birlikte cilt altına gönderdiği dalgalar ile ciltte ısı hasarları yaratmaktadır. Ve aynı zamanda sonuç olarak cilt altı bağ dokusunun güçlenmesini de sağlamaktadır.

Ameliyatsız göğüs küçültme

operasyonundan faydalanmak için kendinizin kesin ve net bir şekilde karar vermeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Focus Ultrason ile yapılan bu işlemin uygulama şeması şudur;

  • Yalnızca tek seans uygulanarak ekstra bir bütçe gerekmemektedir.
  • Yapılan işlem süresi yapılan bölgeye göre 30- 40 dakika sürmektedir. .
  • İşlem yapılma esnasında kişiden kişiye acı hissi duyulmaktadır. Cihazın vermiş olduğu acı iğne ucu kadar hissedilmektedir.
  • Uygulama yapıldıktan hemen sonra kişi normal hayatına devam edebilir.
  • Olası bir yan etkisi ile karşılanmamaktadır.
  • Uygulama tek seans ile yapıldığı gibi hücreler kısa bir süre sonra kendini yenilemeye başlamaktadır.
  • Vücudunda sarkma veya gevşeme olan herkes bu uygulamadan yararlanabilmektedir.
Recent Posts