Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Fokuslu Ultrason

 GÖĞÜS DİKLEŞTİRMEDE AĞRISIZ YÖNTEMLER

Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonu,  göğüslerinin boyutundan memnun olup göğüsler arası oluğun daha belirgin olmasını ve göğüslerin üst kısmının daha dolgun olmasını isteyen bayanlar için ideal bir çözümdür.  Ameliyatsız yapılan bu uygulamada %100 istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.   Dikleştirme sonucunda iyi bir sutyende oluşturabildiğiniz görüntünün aynısını sutyensiz oluşturabileceksiniz.

Neden ameliyatsız göğüs dikleştirme?


Ameliyat genelde birtakım izler bırakan ve bu tip cerrahi operasyonlarda neşterle gerçekleştirilen bir uygulamadır.  Genellikle estetik amacıyla göğüs küçültme, göğüs dikleştirme veya büyütme işlemlerini yapacak olan bayanlar, sırf estetik amacıyla bıçak altına yatmak istemezler.  Bu nedenle ameliyatsız meme dikleştirme veya büyütme işlemini tercih ederler.  Ayrıca ameliyatsız meme dikleştirme uygulamaları ameliyatla yapılanınkinden çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşip,   daha verimli sonuçlar oluşturabilmektedir.

Ameliyatsız göğüs dikleştirme uygulamaları

Ameliyatsız meme dikleştirme veya küçültme büyütme sorunu dünya genelinde kadınlar için büyük bir problem haline geldiğinden, cerrahi alanda bu uygulamalara ağırlık verilmektedir.  Verilen bu ağırlıklar sonucunda çeşitli alternatif uygulamalar üretilmektedir.  Bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden birisi de Fokuslu ultrason Duoblo a uygulamasıdır.  Bu uygulama genellikle cerrahi dışı yapılan gençleşme yöntemleri için kullanılmaktadır.  Burada ses dalgaları kullanılarak cildi germe amaçlanır.   Genellikle yüz germe işlemlerinde fokuslu ultrason duobla a yöntemi tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen bu yöntem iğnesiz ve ağrısız bir şekilde gerçekleşiyor.  İğnesiz ve kesip biçme işlemi olmadığından anestezi de yapılmamaktadır.  Uygulamanın nereye yapılacağı seans sayısını belirlemektedir. Örneğin bir yüz germe operasyonunda yüzün kırışıklık yüzeyinin artması seans sayısını arttırabilmektedir. Böylelikle yüze uygulanacak seans 5 -6 ‘ya çıkabilir. Ancak daha gergin bir yüz için 3 seans da yeterli olabilmektedir.  Ayrıca uygulanacak bölge yüz ise daha az seans yeterlidir. Ancak meme ve daha zor operasyonlarda seans sayısı elbette ki artacaktır.

Fokuslu ultrason cilt üzerinden yapılan bir uygulamadır.  Memelerin dikleştirilme ölçüleri alındıktan sonra deri üzerinden verilecek olan utrason yani ses dalgaları ile işlem başlayacaktır.  Yaklaşık olarak 7 mm derinliğe kadar gönderilen bu ses dalgaları cildin gerilmesini ve sarkan memelerin dikleşmesini sağlayacaktır.  Her bir seans yaklaşık olarak 1 saat sürmekte olup göğüsler için uygulanacak olan Fokuslu ultrason Duoblo a yöntemi  5 – 10 seansa kadar değişmektedir.  Cilt gençleştirme etkisi bu kadar yoğun olan bu uygulama normal ameliyat fiyatlarına oranla daha ekonomiktir. Ayrıca hiçbir tehlikesi bulunmadığından yaşlı, genç tüm bireyler bu yöntemi tercih edebilmektedirler.   Yine en çok tercih edilme sebeplerinden birisi ise belirtmiş olduğumuz üzere işlemin ağrısız gerçekleştirilip ameliyatlı olduğu kadar verimli sonuçlar oluşturmasından kaynaklanmaktadır.  Meme dikleştirme için kullanılabilen bu yöntem Yüz germe, göz kırışıklıklarını giderme, yanak germe gibi birçok estetik uygulama alanında kullanılabilen bir yöntemdir.

Recent Posts