Aqualyx Bölgesel Zayıflama

İngiliz bilim insanları, spora ihtiyaç duymadan vücuttaki yağlardan kurtulmak amacıyla devrim olarak adlandırılabilecek bir ilaç geliştirdi. AQUALYX adını verdikleri bu ilaç ile vücutta bulunan fazla yağların tamamı idrar yoluyla atılıyor.

AQUALYX bölgesel zayıflama imkânı da sunuyor. Su bazlı bir ilaç olan bu solüsyon, yağ hücrelerini parçalıyor ve kısa sürede kana karışmasını sağlıyor. Parçalanan yağ hücreleri 2 gün içerisinde idrar yoluyla vücuttan dışarıya atılıyor. 21 gün içerisinde enjekte edilen bölgedeki bütün yağlar ortadan kayboluyor.

Bu yöntem liposuction olarak adlandırılan yağ aldırma yönteminden çok daha etkili. Uygulamada yağ hücresi oluşumu engelleniyor. AQUALYX bölgesel zayıflama ilacı, Dünya ve Avrupa genelinde ilk ve tek onay alan yağ söktürme ilacıdır.

AĞRISIZ ve ACISIZ ZAYIFLAMA (AQUALYX)

Kalça, karın, bel ya da basen gibi bölgelerinizdeki fazla yağlarınızdan mı şikâyetçisiniz? Bıçak altına yatmaktan mı korkuyorsunuz? O halde size AQUALYX ile zayıflama yöntemini öneriyoruz.

Dünya’da CE belgesine ve FAD onayına sahip tek zayıflama ilacı olan AQUALYX ile ağrı ve acı hissetmeden zayıflayabilirsiniz. Üstelik hiçbir cerrahi müdahaleye maruz kalmayacaksınız. Ülkemizde de alanında uzman doktorlar tarafından uygulanan bu ilaçla, istenmeyen yağlarınız ve kilolarınız yakılır ve idrar yoluyla vücudunuzdan dışarıya atılır. 2 ya da 3 seans süren bu uygulamada, uygulama esnasında ya da uygulama sonrasında hiçbir ağrı ya da acı hissetmezsiniz. AQUALYX ile zayıflama sayesinde artık fazla kilolarınızdan kurtulmak hayal değil. Dr. Mehmet Akgün

Aqualyx Bölgesel Zayıflama
Aqualyx Bölgesel Zayıflama