Bacak Dolgusu Çarpık Bacak Tedavisinde Kullanılır Mı?

Bacak Dolgusu

Bacaklar bayanlar için her zaman çok önemli olmuştur. Bikini ile gezerken ya da mini etek tercih ettikleri zaman hep bacaklarına güvenebilmek isterler. Eğer bacaklarınız aşırı ince ise ve bu durum sizi rahatsız ediyor ise dolgu yönteminden yararlanabilirsiniz. Ya da bacaklarınızda bir çarpıklık olduğunu düşünüyor iseniz yine dolgu uygulaması ile bu çarpıklığı yok edebilirsiniz.

Bu tarz dolgularda vücutta fazlaca bulunan yağ alınarak bacaklara enjekte edilir. Zaten vücudun tamamında yağ bulunduğu için, bir yerden alınıp bir başka yere enjekte edilmesinde bir sakınca yoktur. Ameliyattan korkan ve silikon taktırmak istemeyen kişiler tarafından bacak dolgusu son zamanlarda oldukça tercih ediliyor, diyebiliriz.

Eğer hastanın kendi yağından uygulama yapılacak ise, ortalama olarak 2 seans da uygulama tamamlanır. Çünkü ilk seansta yağ kaybı olabilir ve de yağların tamamını bacak kabul etmeyebilir. O nedenle de birinci seanstan sonra hastanın bacaklarına bakılır ve de düzeltilmesi gereken yerler belirlenir. 2. seansta bacağın en son durumu belirgin olur. Daha detaylı bilgi alabilmek adına mutlaka bir uzman ile çalışmalısınız.