Cilt Beyazlatma- Sıkılaştırma- Gençleştirme Uygulamaları

Cilt Beyazlatma:Bay ve Bayanlarda özellikle koltuk altı kararmaları büyük ölçüde yazın problem haline gelmektedir. Kısa kollu giymede yada yazın tatile gidildiğinde sadece belirli bölgelerin normal teninize göre daha koyu olması sizi rahatsız etmekle birlikte çevresel faktörler ile birleşince psikolojik olarak ta kötü hissetmenizi sağlar. Bölgesel kararmalar hakkında bilgileri ve tedavi şeklini cilt beyazlatma işlemlerini detaylı olarak anlatmaya çalışacağım. Rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme: Zamanın getirdiği yaşlılık izleri, yüz ve boyun bölgesinde en sık rastlanan ve en çok göz önünde olan bölgelerdir. Bu yüzden kadınlar yüz estetiğine oldukça önem verirler. Yüz estetiğinde uygulanan birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de örümcek ağı yöntemi yani iple yüz germe tekniğidir.

  • Örümcek Ağı Estetiği
    Örümcek Ağı Estetiği
    Örümcek Ağı Estetiği Merak Edilenler Birçok kadın, yaşının ilerlemesi ile birlikte zamana karşı bir mücadele içine girmeye başlar. Bu yüzden estetik operasyonlar bir bakıma kadınlar için oldukça [...]
    Read more