Cilt Gençleştirme Fokuslu Ultrason

Fokuslu Ultrason Cilt Yenileme, Gençleştirme Doublo A Terapi

            Fokuslu ultrason cilt yenileme , gençleştirme doublo uygulaması tıbbi bir uygulamadır. Öncelikle cilt yenilemenin ne olduğundan bahsetmekte fayda var. Cildin altındaki tabakayı ses dalgaları ile uyararak kollajen üretimini sağlamayı amaçlayan bir uygulamadır. Yüz, boyun, kaz ayakları gibi bölgelerde elastikini yitiren cilt kollajen üretimini arttırması ile tekrar elastik bir hale gelecektir. Uygulama tıbbi bir uygulama demiştik dolayısı ile uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Uygulama yaptıracağınız uzman ve merkezi dikkatli seçmekte fayda var.

Uygulama esnasında herhangi bir ağrı ile karşılaşılır mı?

Uygulama esnasında herhangi bir iğne ya da başka bir tıbbi malzeme kullanılmadığından ağrı gibi yan etkiler ortaya çıkmayacaktır. İğne batması gibi bir his uygulama esnasında normaldir ancak isteğe bağlı olarak anestezi de uygulanmaktadır. Uygulamadan sonra hafif kızarıklar meydana gelmekle birlikte kişilerin günlük yaşamını etkileyecek boyutta değildir. İşlem sonrasındaki birkaç saat içinde kaybolacaktır.dermoroller gözenek sıkılaştırıcı dr mehmet akgün ankara

Uygulama etkilerini ne kadar süre içinde gösterir?

            Fokuslu cilt yenileme, gençleştirme işlemi etkilerini her gün daha belirgin halde gösterecektir ancak max. Noktaya ulaşmak için 3 ay sonrası en uygun zamandır.

İşlem hangi gruplardaki bireylere yapılmaktadır?

            Her yaştan bireye yapılmakla birlikte hamilelerde uygulanması uygun görülmemektedir. İşlemi tercih edenler çoğunlukla ciltteki elastikiyeti kaybeden kişiler olmuştur. Cilt yenileme ile birlikte yüz boyun ve diğer vücut hatlarında meydana gelecek kırışıklıklar tekrar eski haline dönecektir.

Recent Posts