Genital bölge beyazlatma uygulaması karbon peeling

Genital bölge beyazlatma uygulaması karbon peeling

Genital bölge kararması çoğu kadının ortak sorunlarından biridir. Hem özel hayatı etkiler hem de görüntü açısından oldukça insanı rahatsız edebilir. Bu yüzden geliştirilen karbon peeling uygulaması ile genital bölgede beyazlatma işlemi uygulanabilmektedir.

Uygulama nasıl yapılır?

Cilt üzerine özel olarak hazırlanan karbon peeling içeriği ince tabaka şeklinde sürülür. Q Switched denilen lazer cihazı ile tarama yapılarak hazırlanan solüsyonunun iyice gözeneklerden içeri girmesi sağlanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra Q switched lazerin nano saniye atış modu ile yüzeydeki karbon temizlenene kadar atış yapılarak tedavi tamamlanır. Yaklaşık uygulama süresi 10-15 dakikadır.

Karbon peeling kullanım alanları nerelerdir?

Karbon peeling cilt sıkılaştırmalarında, gözenek sıkılaştırmalarında, yağlı ciltlerin tedavisinde ve siyah noktaların giderilmesinde kullanılır. Bunun yanında cilt yüzeyinde oluşan kararmalar, dövmeler de karbon peeling sayesinde temizlenebilmektedir. Koltukaltı, genital bölge gibi alanlarda oluşan kararmalar da karbon peeling uygulaması sayesinde rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Karbon peeling kimlere uygulanabilir?

Karbon peeling uygulaması, en çok cilt lekeleri olan kişilerde kullanılmaktadır. Gözenek genişliği bulunan kişiler de karbon peeling tedavisinden yararlanabilir. 18 yaşından itibaren hemen herkese uygulanabilir. Hamilelere uygulanmaz.

Genital bölge beyazlatma nasıl olur?

Genital bölge iyice temizlendikten sonra karbon ince tabaka şeklinde sürülür. Karbon gözeneklere iyice nüfuz ettikten sonra lazer yardımıyla cilt üzerinde ince tabaka halinde bulunan karbon temizlenir. Rahatlatıcı kremler sürülür. Kişi günlük hayatına rahatlıkla dönüş yapabilir.

Recent Posts