Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği Merak Edilenler

Birçok kadın, yaşının ilerlemesi ile birlikte zamana karşı bir mücadele içine girmeye başlar. Bu yüzden estetik operasyonlar bir bakıma kadınlar için oldukça önemlidir. Zamanın getirdiği yaşlılık izleri, yüz ve boyun bölgesinde en sık rastlanan ve en çok göz önünde olan bölgelerdir. Bu yüzden kadınlar yüz estetiğine oldukça önem verirler.Yüz estetiğinde uygulanan birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de örümcek ağı yöntemi yani iple yüz germe tekniğidir.

Örümcek ağı estetiğinin riski var mıdır?

örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz estetiği ankara

Her operasyon ve uygulama aslında %1 bile olsa risk taşır. Örümcek ağı estetiğinde karşılaşılacak risk uygulamayı yapacak doktorun, tecrübesine, beceri ve uzmanlığına bağlı olmaktadır. Bunun dışında herhangi bir riski yoktur.

Örümcek ağı estetiğinin etkileri nelerdir?

Örümcek ağı estetiği yani iple yüz germe uygulamasında tüm yan etkiler geçip ipler tam olarak yerleştikten sonra cilt üzerinde parlaklık olur. Cilt daha gergindir. Sarkmalar gider, yüz hatları daha netleşmeye ve diri görünmeye başlar.

Örümcek ağı estetiği ile başka uygulamalar yapılabilir mi?

Kişide oluşan sarkma problemi eğer cerrahi bir operasyonu gerektirecek kadar yoğun değilse örümcek ağı estetiği bu problem için yeterli olmaktadır. Eğer kişinin yüz, dekolte, boyun bölgesinde daha genç ve diri bir görünüm isteniyorsa hyalüronik asit enjeksiyonu, botoks veya cilt dolgusu yaptırılabilir. Ancak bu uygulamalar örümcek ağı estetiğinin yan etkileri iyileştikten sonra uygulanmalıdır.

Örümcek ağı estetiği hangi bölgelere uygulanır?

Örümcek ağı estetiği uygulama bölgeleri arasında alın kırışıklıkları, gülme çizgileri, çene çizgileri, gözaltı torbaları, boyun sarkmaları, doğum sonrası görülen karın sarkmaları ve kalça germe uygulamaları sayılabilir.

Örümcek ağı estetiği fiyat aralığı nedir?

Örümcek ağı estetiği fiyatı, uygulama yapılacak kişinin cilt sarkma potansiyeli, kullanılacak iplik miktarına göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden ilk muayene ve tetkikler sırasında bu konuda doktorunuz ile görüşmeli ve fiyat aralığını buna göre almalısınız.

Recent Posts