Green Peel

2015 e girerken , tek cihaz ile tek seferde 15 etki kim elde etmek istemez? Tek bir işlem ile 15 ayrı etki elde edebileceğiniz Green Peel ile tanışın istedik. Ankara’da bir ilk olan GreenPeel uygulamalası hem mekanik hem de kimyasal temizliği aynı anda el değmeden yapan üstelik işlem sonunda cildinize basınç ile vitamin veren bir sistemdir. Cilt yüzeyini yeniden yapılandırmanın en yeni ve gelişmiş metodudur. Tek uygulama ile;

1-Yüzeyel bir soyma işlemi ile beraber cildinizde derinlemesine temizlik yapılmış olur
2-İnce çizgilerin görünümü iyileşir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar azalarak cildin görünümünde gözle görülür iyileşme sağlanmış olur
3-Sıkışık ve genişlemiş gözeneklerde göz ile görünür azalma sağlanır, Çok geniş gözeneklerin dahi tekrarlanan birkaç işlem sonrasında çaplarında azalmalar olur.
4-Yağlı görünüm azaltılır , yağlı ciltlerin yağ içeriği dengelenmiş olur
5-Akne temizliği yapılmış olur
5- Hiperpigmentasyon ve kahverengi lekelerin görünümünde iyileşme olur. Pigmentasyonun azalması cilt tonunda iyileşme sağlar.
6-Yaşlanan ve incelen cilde derin temizlik ve vitamin takviyesi yapılmış olur, ölü hücrelerinden arınmak isteyen ama bundan korkan , çekingenlik gösteren kişiler için son derece etkili ve kolay bir yöntemdir.
7- Hassas ciltlerin dayanıklılığı artırılmış olur, antioxidanlardan zengin güçlü formül ile cildiniz işlem sonrası çok daha sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olur.
8-Kuru cilt, nemlendirilmiş olur. Nemlenen cilt ise gençlik ışıltısı kazanır.
9- Cilt sıkılaşması sağlanmış olur ince kırışıklıklar açılır.
10-Derinlemesine Komedon temizliği yapılmış olur
11- Cilt üzerindeki ölü hücrelerden oluşan ve boynuzsu tabaka olarak bilinen katmanın kaldırılması ile daha sonra yapılacak tıbbi işlemlerin çok daha etkili cilde penetrasyonu sağlanmış olur. Böylelikle PRP, Kök hücre, mezoterapi gibi diğer cilt tedavileri ile kombine etmek, yapılacak tıbbi tedavilerin etkinliğini çok daha fazla artırmış olur.
12-Epidermal ve Dermal Papiler tabakada yoğunluk sağlanmış olur
13- Cilt yüzeyi iyileşmiş olur ve hücrelerin turnover süreleri kısalır
14-Kollajen artımı ve sonucunda doku elastikiyeti artar
15- Fibroblast yoğunluk gözle bir şekilde artar.

GREEN PEEL PLUS AVANTAJLARI

Bu işlem sonunda cilt görünümü iyileşir. Yapılan işlemleri toparladığımızda bu işleme Hydradermabrazyon işlemi de diyebiliriz

1.)ACISIZ UYGULAMA

2.)MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, ZAMAN TASARRUFU SAĞLAR

3.)GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇLAR

4.)İRRİTASYON OLUŞTURMAZ, ENFEKSİYON GEÇİRMEZ

5.)ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLMİŞ SERUMLARI SAYESİNDE CİLT YÜZEYİNİ YENİLER.

6.)ÇOK FAZLA SEBUMU OLAN HASTALAR İÇİN , MEDİKAL TEDAVİLERDEN ÖNCE DAHA İYİ SONUÇ ALMAK İÇİN 1-2 HAFTA YAPILMASI ÖNERİLİR. MEDİKAL TEDAVİYE HAZILAMAK TEDAVİNİN ETKİSİNİ ARTTIRACAĞI GİBİ HASTAYA ZAMAN KAZANDIRIR.

7.)GÖZ ÇEVRESİ YAĞ BEZELERİNİ, KÜÇÜK SPİNAL UCU SAYESİNDE ULAŞAMAYACAĞINIZ BÖLGELERİ RAHATLIKLA TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ. SIRT GİBİ GENİŞ ALANLARDA BÜYÜK SPİNAL UÇ İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR.

8.)ATIK TANKI SAYESİNDE YAPTIĞINIZ İŞLEMİN ETKİLİĞİNİ HASTANIZA SUNABİLİRSİNİZ.

9.)KALABALIK BİR ÜRÜN KABİNİNE GEREK KALMAYACAKTIR.

Green Peel Leke Tedavisi Cilt Gençleştirme
Green Peel Leke Tedavisi Cilt Gençleştirme

Green Peel Plus Nasıl Uygulanır?

1. AŞAMA B SOLÜSYONU(BHA)
SALİCYLİC ACİD; TIKANMIŞ GÖZENEKLERİ TEMİZLER. AÇIK GÖZENEKLERİN, PORLARIN KAPAMASINI TEKRAR KOMEDON OLUŞMASINI ENGELLER.
LACTİC ACİD; SAYESİNDE RENK TONUNUN DÜZELMESİ,NEM KAZANMASINDA ETKİLİDİR.
SEBUM VE KİRLERİN YUMUŞAK BAL ÖZÜ VE BİTKİ ÖZLERİ İLE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK SAĞLARKEN AYNI ZAMANDA SAKİNLEŞTİRİCİ ETKİ,CİLT ELASTİKİYETİNİ ARTTIRICI,GENÇLİK IŞILTISI SAĞLAR.AKNE OLUŞUMUNU ENGELLER.
2. AŞAMA A SOLÜSYONU(AHA)
GLUKOSAMİN VE LACTİC ACİD; SEBUM VE KİRLERİ KOLAYCA TEMİZLENMESİ, ÖLÜ HÜCRELERDEN ARINMASINI SAĞLAR LACTİC ACİD SAYESİNDE PİGMENT BOZUKLUKLARINDA İYİLEŞME,YOĞUN NEM FORMÜLÜ İLE ESNEKLİK KAZANDIRIR. MAYA VE YOSUN ÖZÜ;CİLDİN YATIŞTIRICI VE NEM VEREREK CİLDİ YUMUŞAK VE ESNEK YAPAR.
3. AŞAMA E SOLÜSYONU (ESSENCE)

-ÇAY BİTKİ ÖZÜ,AT KESTANESİ ÖZÜ,BİBERİYE ÖZÜ, LAVANTA, VİTAMİN B5 İÇERİR.

-ANTİOXİDATİF İÇERİKLER

-LEKE,ÇİLLER VE İNCE KIRIŞIKLIKLARIN NEDENİ OLAN ULTRAVİOLE IŞINLARINA KARŞI KORUR.KIRIŞIKLIK OLUŞUMUNU VE YAŞLANMAYI ÖNLER.

–KILCAL DAMARLARIN DOLAŞIMINI UYARIR.

-GÖZ ÇEVRESİNDEKİ KOYULUK YANİ MORLUK EĞER GENETİK DEĞİL İSE DOLAŞIMA VE YORGUNLUĞA BAĞLI İSE DÜZENLER GEÇİRİR.

-ANTİOXİDATİF,ANTİ İNFLAMATUAR,ANTİ ALERJİK,ANTİBAKTERİYAL ETKİ SAĞLAR.

–ENFEKSİYONU ÖNLER,İYİLEŞMEYİ TETİKLER.

-CİLDİ GÜÇLENDİRİR VE KORUR.