Koltuk altı beyazlatması karbon peeling

İnsan vücudunda koltuk altı kararması hem kadınların hem de erkeklerin ortak sorunlarından biridir. Bu durum koltuk altı kararması yaşayan birçok insanı tedirgin eder. Özellikle yaz aylarında bu sorun daha fazla gün yüzüne çıkar.Koltuk altı kararması, genellikle kalıtsal olan aşırı pigment problemlerinden kaynaklanır. Bunun yanında yanlış cilt temizliği, kullanılan kozmetik ürünler de koltuk altı kararmasına sebep olabilir.

Karbon peeling nedir?

Hazırlanan özel karbon solüsyonu sayesinde lazer cihazındaki ışığın istenilen kalıba alınarak yapılan tedavidir. Karbon peeling ile cilt üzerinde oluşan lekelenmeler, koltuk altı kararması, dövme gibi lekeler kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Karbon peeling uygulaması ne kadar sürer?

Karbon peeling uygulaması hazırlanan özel karbon solüsyonu sayesinde yaklaşık 15 dakika içinde tamamlanarak kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam eder. Sorunlu bölgeye uygulanan özel karbon solüsyon lazerin soruna göre ayarlanarak oluşturduğu buhar yardımıyla deriden ayrılmasını sağlar.Düzenli olarak iki haftalık aralarla beş seans şeklinde uygulanır. Duruma göre on seansa kadar çıkabilir.

Koltuk Altı Beyazlatmasın da Yan etkisi var mıdır?

Karbon peeling uygulamasında hiçbir yan etki olmamakla beraber hemen her mevsim uygulanabilecek bir tedavi yöntemidir. Sadece açık tenlerde değil koyu tenlilerde de rahatlıkla uygulanabilir. Kızarıklık, yanma ya da kabuklanma oluşmaz.

Karbon peeling etkileri nelerdir?

Tedavi sonrasında pürüzsüzlük, deride parlaklık ve deri üzerinde oluşan lekelerin açılmaya başlaması erken görülen etkilerdir. Cildin sıkılaşması, kollajen üretiminin artması ve cildin toparlanması ile etkilerini tamamlar.

Recent Posts