Meme Dolgusunda Ameliyatsız Meme Büyütme Yapılabilir mi?

Meme Dolgusu

Göğüslerinizin boyutlarından memnun değilsiniz ancak silikon yaptırmak da istemiyorsunuz. Belki de ameliyattan korkuyorsunuz ve bu nedenle bu operasyonları yaptıramıyorsunuz. Durum böyle olunca da psikolojik olarak kendinizi kötü hissedersiniz. Çünkü yapılan araştırmalar gösteriyor ki vücudundan memnun olmayan insanlarda psikolojik rahatsızlıklar daha fazla görülüyor.

Ancak artık bu konuda stres olmanıza gerek yok. Siz de artık dilediğiniz ölçüde göğüslere sahip olabilirsiniz. Peki, nasıl mı? Son zamanlarda kozmetik ve de estetik alanında önemli gelişmeler oldu. Artık silikon yaptırmadan da göğüslerinizi dolgu yöntemi ile büyütebilirsiniz. Bu yöntem de herhangi bir yara izi oluşmaksızın en kısa sürede sonuç alabiliyorsunuz. Uygulama yaklaşık olarak 15 dakika sürüyor.

Üstelik de ertesi gün işe bile gidebilirsiniz. Ağrısız, acısız ve hayatınızın doğal akışını etkilemenize gerek kalmadan bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.İlk zamanlarda 3-5 yıl kalıcılığı olan dolgu zaman içinde geliştirilmiş ve kalıcılık süresinin 8 yıla kadar uzadığı üretici firma tarafından ifade edilmektedir. İçeriğinde %98 oranında % 0.9 luk serum fizyolojik mevcuttur. Yani kanımızdaki sıvının eşdeğeridir. Silikonların da ortalama kalıcılığının 7 yıl olduğu göz önünde bulundurulacak olursa bu sürenin oldukça iyi olduğu söylenebilir. Üstelik son derece yumuşaktır. Dışarıdan bir maddenin enjekte edildiği fark edilmez.