Mezoterapi

Mezoterapi

Bayanlar selülit konusunda oldukça fazla sıkıntı yaşarlar. Yaz ayları yaklaştıkça ve de yaz aylarına geldikçe tüm bayanlar için sıkıntı da artmaktadır. Çünkü yazın denizde bikini ile gezerken bu tarz bir görünüme sahip olmak istemezler. O nedenle de bütün bayanlar bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve de bu sorundan kurtulmak isterler. Selülit sorunundan tek bir yöntem ile birlikte kurtulmak mümkün değil gibi duruyordu. Ancak zaman ilerledikçe mezoterapi uygulaması ortaya çıktı. Bu uygulama ile birlikte bir çok bayan selülit problemlerinden kurtulmayı başardı. Sizin de selülit konusunda sıkıntılarınız var ise mutlaka sağlık merkezimize uğramalısınız.

Estetik tıpta şu anda en çok tercih edilen uygulama ve de en kesin sonuçlar veren uygulama mezoterapi uygulamasıdır. Cildimiz 3 katmandan oluşmaktadır. Orta deride oluşan sorunların bir kısmı karşımıza selülit olarak çıkmaktadır. Zaten mezoterapi de mezoderm yani orta deri tabakasının tedavisi demektir. Selülit, saç derisi sorunları, zayıflama, çatlak tedavisi, yüz gençleştirme, göz çevresi etrafında bulunan kırışıklar gibi sorunların tedavisinde bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Bayanlar için gerçekten de çok büyük bir devrim olarak görülen bu uygulama sağlık merkezimizde de bulunmaktadır. Siz de cildinize özen gösteren bir bayan iseniz ve de cildinizin sorunlarından kurtulmak istiyor iseniz mezoterapi uygulamaları tam olarak size göredir, diyebiliriz. Sağlık merkezimize gelerek bu uygulamadan en hızlı yoldan yararlanabilirsiniz.

Saç Mezoterapisi

Saçımız bizler için her zaman önemlidir. Genel olarak yediğimiz içtiğimiz besinler bile saçımızın ne kadar bakımlı olduğu konusunda bizler için önem taşımaktadır. Mezoterapi uygulaması derinin orta tabakasına uygulamaktadır. Saç derisine uygulanma yöntemi de; saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral, protein gibi maddelerin ince bir iğne ile birlikte saç derisinin orta tabakasına enjekte edilmesidir.

Bu uygulama ile birlikte saç dökülmesini en aza indirebilirsiniz. Sonuçlar gerçekten de son derece umut vericidir ve de etkili sonuçlar elde edilmektedir. Bu uygulama ile birlikte hücresel iyileşme başlar ve de saçlarınızın eskisinden çok daha parlak ve de bakımlı görünmeye başlar. Siz de bu uygulamadan yararlanmak istiyor iseniz mutlaka sağlık merkezimize uğramalısınız.

Cansız Dökülen Saçlara Son...