Nd Yağ Lazer Epilasyon

Bayanların tümü tüylerden kurtulmak ister. İstenmeyen tüyler için bir çok farklı yöntem bulunmaktadır. Örneğin ağda, jilet gibi yöntemler ya uygulaması zor ya da kısa sürede tüylerin yeniden çıkmasına neden olan yöntemlerdir. Son zamanlarda Nd yağ lazer epilasyon ile birlikte bayanlar bu sorunlarından en kısa sürede kurtulabiliyorlar.

Belirli dalga boylarında ışık üretmekte olan cihazlar ile birlikte istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Kıl kökünün zayıflaması ile birlikte bu sorundan tamamen kurtulmanız mümkündür. ND yağ lazer epilasyon da dalga boyları çok yüksek seviyelere çıkabildiği için varis tedavisi için de umut veren bir uygulama olmaktadır. Siz de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Yapılır?

Lazer epilasyon uygulamasından yararlanmaya karar verdiğiniz zaman uygulamadan yararlanan diğer kişiler ile kendinizi kıyaslamamalısınız. Genel olarak uygulamadan yararlanmak isteyen herkes kaç seans sürecek diye merak eder. Ancak seans sayısı belirgin değildir. Çünkü seans sayısının belirlenmesinde bir çok farklı etken vardır.

Sağlık merkezine geldiğiniz zaman burada kıl kökü kalınlığınız, ten renginiz ve uygulamanın ne kadar bir alanda yapılacağı gibi konular önemlidir. Tüm bunlara bakarak sizin için en uygun olan seans sayısı belirlenecektir. Genel olarak birkaç seanstan sonra kıl ve tüylerinizin durumuna göre ek seanslar belirlenebilir ya da seanslar daha erken sona erebilir. Sağlık merkezimize gelerek seans sayınızı belirleyebiliriz.

Lazer Epilasyon Ten Rengi Önemli Midir?

Lazer epilasyon uygulamasında bir çok farklı etken bulunmaktadır. Bu uygulamada ten renginin önemli olup olmadığı gerçekten de merak edilen bir durumdur. Bu uygulamada kesinlikle ten rengi büyük bir önem taşımaktadır. Aslında uygulamanın en etkili şekilde yapılabilmesi adına açık ten rengi ve de koyu tüy rengi önem taşımaktadır. Bu şekilde uygulama daha etkili bir şekilde olacaktır.

Tüy kalınlığı yerinde olan ve de ten rengi açık olan kişilerde bu uygulama kesinlikle çok daha etkili olacaktır. Siz de bu şekilde bir uygulama yaptırmak istiyor iseniz ve de uygulama süresini belirlemek istiyor iseniz sağlık merkezimize gelebilir ve de burada seans sayınızı belirleyebiliriz.

Lazer Epilasyon Fiyatları?

Sağlık merkezimizde bulunan lazer uygulamalarından yararlanmaya karar verdiğiniz zaman aklınıza bu uygulamanın ne kadar ücret gerektirdiği durumu gelir. Ancak lazer uygulamalarında net bir rakam vermek genelde kolay değildir. Çünkü uygulama fiyatını belirleyecek 3 faktör bulunmaktadır. İlk olarak seçmiş olduğunuz lazer tekniği fiyat konusunda bir belirleyicidir.

Ardından ten renginiz ve tüy renginizde fiyat belirlenirken önem taşımaktadır. Tabii ki de tüm bunların dışında uygulama yapılacak olan alanın genişliği de fiyat konusunda belirleyici bir unsur olacaktır. O nedenle siz lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sağlık merkezimize uğramalısınız. Biz uygulama yaptıracağınız bölgeye göre size özel bir fiyat seçeneği belirleyebiliriz.